Home » Podnikejte s G.C.I. » Podnikejte s námi ..

Podnikejte s námi ..

Franšízing

Ve světě globálních trhů má začínající podnikatel jen malou šanci na dlouhodobější růst a rozvoj své firmy .
V životě většiny lidí dříve nebo později přichází rozhodnutí o budoucím úspěšném působení na trhu a možnostech růstu. Řešením může být FRANŠÍZA .

Franšízing je způsob expanze úspěšné firmy s ověřenou koncepcí podnikání. V rámci franšízingu nabízí majitel úspěšné koncepce ( franšízor ) zájemcům o podnikání ( franšízantem ) příležitost samostatně podnikat pod jeho obchodní značkou a v souladu s jeho koncepcí . Obvykle výměnou za vstupní poplatek a podíly na budoucím zisku franšízanta .

Franšízing ale může fungovat pouze za předpokladu , že si vyberete dobrou značku a úspěšný koncept. Otázkou je , jak takový koncept poznat . Obecně platí , že úspěšný koncept dosahuje neustálý růst a povědomí o značce se po čase zvětšuje .

Franšízing přináší franšízantem možnost se samostatně podnikatelsky realizovat a zároveň využívat podporu , know – how a zázemí silného a zkušeného partnera . Franšízant přinášejí do franšízingového partnerství kromě kapitálu hlavně znalost lokálního trhu a místní situace , zatímco franšízor přináší ověřené produkty a úspěšnou koncepci podnikání.

Franšízing je založen na principu opakování již ověřeného úspěchu. Míra neúspěchu franšízantů je proto na rozdíl od vlastního původního podnikání velmi nízká . Franšízant má jistější a rychlejší vstup na trh a od samého začátku podnikání získává know – how , kvalitní značku a trhem a léty prověřené produkty a služby . Franšíza tedy dává velkou šanci vyvarovat se počátečních chyb a ztrát , které často vedou ke krachu mladé firmy. V celospolečenském měřítku je kvalitní franšízing vítaným ekonomickým nástrojem , který umožňuje začít podnikat i lidem bez vlastního know – how a zároveň poskytuje franšízorům možnost rychlejšího rozvoje a růstu pomocí vnějšího kapitálu , který franšízant do podnikání přináší .

Společnost Group Central International,s.r.o. se sídlem v Bratislavě nabízí jako jedna z mála velké provize, za malou námahu. Kdo vám nabídne provizi 65% na dnešním realitním trhu?
Ke Group Central International,s.r.o. se můžete připojit i vy zakoupením franšízingové licence . Ta vás opravňuje k otevření realitní kanceláře pod značkou G.C.I. kdekoliv na území České republiky,Slovenska, Polska, Maďarska, jako celé Evropy. Veškeré podmínky spolupráce vám rádi vysvětlíme při osobním setkání . V případě vašeho zájmu vyplňte a odešlete formulář níže :

Základní údaje

 

Ochrana

Share Button