Home » Podnikejte s G.C.I. » Chci vlastní pobočku / kancelář G.C.I.

Chci vlastní pobočku / kancelář G.C.I.

I vy se můžete stát součástí úspěchu společnosti Group Central International,s.r.o. . Unikátní systém franšízy společnosti G.C.I. poskytuje svobodu majitele nezávislé kanceláře a zároveň podporu a výhody silné mezinárodní firmy , světové i české jednotky v oboru realit.

Chci si sjednat informační schůzku se zástupci společnosti G.C.I.

Podnikejte PRO SEBE , ALE NE SAMI !

Podnikání přináší svobodu a partnerství a se značkou G.C.I. vám přináší pouze výhody.

Vyberte prosím , do které skupiny zájemců patříte :

1. Nepodniká , ale chtěl bych začít
2. Podnikám , ale v jiném oboru
3. Podnikám v oboru realit ( nebo jsem makléřem )

Nepodniká , ale chtěl bych začít
Podnikání přináší řadu výhod i zdánlivých nevýhod. Na slovenském trhu je však dnes pro podnikatele obtížné najít fungující model podnikání. I když se stát snaží podnikatele podporovat , jediné , na co se můžete skutečně spolehnout , jste vy sám / a . Zde jsou uvedeny některé důvody pro a proti podnikání :

pro
Úplná svoboda v rozhodování a odměňování sebe samého
Nic vás nelimituje , neexistují hranice vašeho úspěchu ( sky is the limit)
Možnost čerpat dovolenou nad rámec zákonem daných limitů
Možnost nesrovnatelně větších příjmů v porovnání se zaměstnaneckým poměrem
Nezávislost na sociální politice státu nebo zaměstnavateli
Možnost plně rozvinout své schopnosti a dovednosti
Možnost splnit si své cíle a předsevzetí
proti
Nejistota výdělku spojená se zvykem dostávat každý měsíc mzdu
Nejistota spočívající ve výběru odvětví , ve kterém budete podnikat
Jste na to sami , jste jediným aspektem , který vás dělí od úspěchu , či neúspěchu
Počáteční investice – nejste si jisti, zda investujete správně
Byznys se vám může při jakémkoliv výkyvu trhu zhroutit
Počáteční závazky se kupí a vy jste ještě nic nevydělali ( máte závazky ve zboží , vůči případným zaměstnancům , pronájem prostor atd.).
V čem vám podnikání pod značkou G.C.I. pomůže?
Nejistota výdělku spojená se zvykem dostávat každý měsíc mzdu – v tom vám systém G.C.I. bohužel nedokáže pomoci , je to otázka nastavení vaší mysli . To , že podnikání s G.C.I. funguje , mohou potvrdit desítky úspěšných majitelů kanceláří G.C.I. . Rádi vám s nimi dohodneme schůzku .
Nejistota spočívající ve výběru odvětví , ve kterém budete podnikat – reality jsou základní lidskou potřebou a velmi zajímavým oborem pro podnikání s obrovským potenciálem růstu . Systém G.C.I. vás o tom přesvědčí.
Jste na to sami , jste jediným aspektem , který vás dělí od úspěchu , či neúspěchu – v tomto vám dokáže systém G.C.I. pomoci , můžete se o nás opřít.
Počáteční investice – nejste si jisti, zda investujete správně – sice nezaplatíme za vás , ale řekneme vám , jak správně s počáteční investicí naložit tak , aby došlo k jejímu rychlé návratnosti .
Byznys se vám může při jakémkoliv výkyvu trhu zhroutit – systém G.C.I. dokáže ( díky síle značky a díky know – how , kterým disponuje ) výkyvy trhu značně utlumit a naopak vám pomoci tyto propady využít k vlastnímu prospěchu. V letech (2008-2010) během takzvané realitní krize v České republice , kdy trh poklesl v průměru o 8 % , byl přesto růst G.C.I. meziročně o 10 – 15 % vyšší .
Počáteční závazky se kupí a vy jste ještě nic nevydělali ( máte závazky ve zboží , vůči případným zaměstnancům , pronájem prostor atd. . ) – Systém G.C.I. vás nenutí k velkým měsíčním závazkům . Naopak závazky pomáháme optimalizovat a řekneme vám , kdy si tyto závazky můžete dovolit platit. Je to díky obrovským nákladovým synergiím, kterými G.C.I. ( díky své velikosti ) disponuje.
Zde vidíte , že rizika podnikání lze do značné míry snížit , když budete podnikat na sebe , ale ne sami .
Chci si sjednat informační schůzku se zástupci společnosti G.C.I.

Podnikám, ale V JINÉM OBORU

Víte , s jakými úskalími se v podnikání setkáváte . Svoboda a relativní nezávislost plynoucí z podnikání je pro vás dostatečně silnou motivací . Přesně takových lidí společnost G.C.I. hledá a nabízí jim velmi zajímavý systém.

Zajímají vás reality ?
Má váš obor něco společného s realitami ?
Má někdo ve vašem okolí něco společného s realitami a vy mu věříte ?

Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ” ANO ” , má vám společnost G.C.I. co nabídnout .

REALITY
Trh s realitami zaznamenal v posledních letech několik důležitých změn:

V posledním roce převládá nabídka nad poptávkou
Naplno se rozběhla konsolidace trhu , kdy vítězí ti velcí a rychlí a prohrávají ti malí a pomalí
Stavební boom se zastavil , protože byl nasycen poptávka po developerských projektech
Spousta malých realitních kanceláří zmizelo z trhu a velcí hráči si ukouslo větší koláč z realitního trhu
Společnost G.C.I. narostla vv počtu obchodů v době takzvané ” krize ” o 30 % . Bylo to hlavně díky obrovskému nárůstu tržního podílu
Věděli jste například , že :
Velikost slovenského trhu s nemovitostmi je přes 1,60 miliardy Euro – počítáno v cenách zobchodovaných nemovitostí ročně?
jen cca 40 % procent z těchto obchodů realizují realitní kanceláře ?
průměrné výšky provizí v kanceláří G.C.I. jsou přibližně 4 % z pořizovací ceny nemovitosti?

Pojďme si udělat jednoduchou matematiku
Cílem společnosti G.C.I. je získat 30 % podíl na trhu – 30 % ze 1,6 miliardy je 480 milionů v cenách zobchodovaných nemovitostí . Pokud si spočítáme 4 % z dané částky ( což jsou potencionálně provize ) , dostaneme se k číslu 19 200 000 EUR .

Vzhledem k tomu , že naším dalším cílem je mít přibližně 100 kanceláří , bude průměrný obrat na kancelář přibližně 192 tis . EUR ročně . A to je jen začátek . Kdo říká , že si nemůžeme odtrhnout například 60 % trhu?

Zajímá Vás podnikání s takovým velkým potenciálem ?

Pokud ano , domluvte si schůzku
Chci si sjednat informační schůzku se zástupci společnosti G.C.I.

Podnikám V OBORU Realit ( NEBO jsem makléř )

Co právě vám může G.C.I. nabídnout? Něco, co sami nemáte a co pro vás může znamenat konkurenční výhodu a posunutí vašeho současného podnikání výrazně vpřed.

Síla značky – více než 75 % lidí v České republice G.C.I. zná. Můžete namítnout , že i vy jste na svém lokálním trhu dobře zavedení. Ale co za hranicemi lokálního trhu? Dostáváte byznys z těchto oblastí ?

Know – how – G.C.I. disponuje desítkami let prověřeným know – how . To je úzce navázáno na propracovaný systém vzdělávání v rámci celé společnosti. Naše G.C.I. Akademie. nabízí mnoho tréninkových programů . G.C.I. dále nabízí třístupňový kariérní model vzdělávání , na jehož konci se makléř může stát certifikovaným realitním makléřem podle celoevropský uznávané normy ISO . Ptáte se , jak vás může vzdělávání posunout vpřed ? Například program Succeed zvedl průměrnou produkci makléřů o 84 % .

Systém doporučených dodavatelů – společnost G.C.I. nabízí řadu nástrojů , které zvyšují obraty kanceláří , a starají se i o optimalizaci nákladů . Proto jsme velmi hrdí na náš program schválených a doporučených dodavatelů. Například ceny sjednané u našeho doporučeného telefonního operátora jsou jedny z nejlepších na trhu.

Chcete vědět , jak přesně funguje systém vzdělávání ve společnosti G.C.I. ? Jak funguje náš nový IT systém ? Jak generovat peníze z doplňkových služeb ? Jak efektivně nabírat makléře ? Jaké jsou aktuální čísla z trhu , nebo jak vám může G.C.I. pomoci vydělávat víc?

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku – stačí vyplnit a zaslat formulář níže .

Základní údaje

 

Ochrana

Share Button